Excursie met de boswachter
Al struinend de leukste weetjes opdoen
Lekker struinen over het Dwingelderveld
Struinend door de bossen, langs jeneverbesstruiken, over heidevelden en langs het idyllisch gelegen vennetje Kliploo, leer je over de planten en dieren van Nationaal Park Dwingelderveld en het Lheebroekerzand. Onder leiding van een boswachter van Staatsbosbeheer of het IVN loop je in anderhalf tot twee uur door een gedeelte van het Dwingelderveld.
Leerzame ‘VIP’-tour: een belevenis!
Afhankelijk van de groepsgrootte en de interesse van de groep varieert de inhoud van de excursie. In principe gaat de excursie in op het ontstaan van het gebied en over de flora en fauna, maar als je specifieke vragen hebt: vraag het de boswachter, daar is hij voor! Tussendoor vertelt de boswachter leuke weetjes en oude legendes over het gebied. En je komt op plekjes waar je anders niet mag komen.
Excursie met de boswachter details
Tijdsduur: 1,5 uur
Vanaf 15 personen
Locatie: Kamp de Marke
Alleen te boeken als onderdeel van een all-in groepsuitje inclusief eten en vrij drinken, vanaf € 67,50 per persoon (inclusief BTW).
Bijkomende kosten voor deze excursie:
€ 50,00 (per excursie).