Wie is de Mol

Wie is de mol? Wie is er alles aangelegen te sabboteren?

Activiteit wandelen drenthe tijdens familiedag of familieuitje bij Taribush.Wie is de mol is een activiteit bij Taribush waar alles draait op penningen en het oplossen van een mysterie. Door middel van opdrachten moet je als groep zoveel mogelijk penningen zien te bemachtigen. De opdrachten zijn soms in een rechtstreeks duel met de tegenstander, maar soms trek je er ook even als groep alleen op uit. Het is een bijzonder gevarieerde dag, met een wandeltocht en veel leuke kortere spelen.

Speurtocht in dwingelderveld drenthe. Een mooie wandeling door een nationaal park.Wie is de mol in groepen

Wie is de mol wordt gespeeld in groepen van 6-9 personen en als groepen strijd je tijdens wie is de mol tegen elkaar.

Duur van Wie is de mol

Wie is de mol duurt doorgaans een hele dag, maar het is ook mogelijk om het spel in een middag te spelen. Taribush heeft het "Expeditie de Mol" arrangement, daar staat een uitgebreidere beschrijving van het gehele programma. Aan de hand van de lengte van het programma bepaald Taribush welke van onderstaande activiteiten goed in het schema van wie is de mol passen.

Bedrijfsuitje Expeditie de mol

  • Expeditie de mol - Het arrangement dat de gehele dag in het teken staat van wie is de mol.

Arrangementen met Wie is de Mol

In de onderstaande arrangementen kan Wie is de Mol worden ingepast of zit het standaard als activiteit opgenomen:

Opsomming Wie is de Mol bij Taribush

De prijs en het minimum aantal bij activiteit: Wie is de Mol

Taribush verzorgt uitsluitend complete all-in bedrijfsuitjes, familiedagen en andere groepsarrangementen, dus inclusief eten en drinken. Het kan voorkomen dat u een op de website aangeboden groepsuitje wilt uitbreiden met Wie is de Mol, of dat u een groepsuitje op maat wilt samenstellen, in dat geval is de meerprijs:

  • EUR 6,50 per persoon ex btw (EUR 7,74 inc BTW) bij Expeditie de mol. Minimum aantal: 15

Enkele impressiefoto's voor Wie is de Mol

Wie is de mol? Wie is er alles aangelegen te sabboteren?