Sportief op 't platteland

Info

Wat Actief en sportief dagje uit tussen de weilanden en door de natuur
Inclusief Tandemfietsen, kanoen, steppen, kompas orientatietocht, onbeperkt drinken, lekkere hapjes en een heerlijke biologische BBQ.
Groepen 15 - 50 personen
Waar De Jachthut, Wijster, Drenthe
Prijs pp vanaf EUR 44,60 (excl. BTW)

Tijdens ons wandel, kano, tandem en step arrangement staat actief genieten voorop.

Activiteit klootschieten tijdens gezellig uitstapje bij taribush.Bij aankomst krijgt u een hapje en drankje. Daarna is het tijd voor de start van het arrangement. U vertrekt per kano, tandem, step of gewoon te voet over het Drentse platteland. Samen met onze bekende tasjes waarin altijd wel een fles drinken en een aantal bekers of borrelglaasjes te vinden zijn. Na ongeveer een uur komt iedereen bij hetzelfde rustpunt uit. Daar kan iedereen van activiteit wisselen. Tijdens dit rustpunt kan wordt gezorgd voor een hapje en drankje, zodat je hier in de natuur even lekker van kan genieten.

barbecue drenthe met wientie en gezellig kletsen tijdens groepsuitje.Na wat gedronken te hebben wordt er van activiteit gewisseld. Zo heeft iedereen na tweeenhalf uur twee activiteiten gedaan. Aan het einde van de ronde kom je terug op uitvalsbasis de jachthut.

Kanoen en varen drenthe. Tijdens familiedag, bedrijfsuitje of vakantie in Drenthe.Daarna worden de rollen omgedraaid en kan iedereen wisselen van zijn/haar activiteit. Ook in de kano gaan uiteraard de bekende tasjes weer mee.

Na afloop van deze 2 ontspannen activiteiten is het tijd voor een lekkere barbeque en daarna lekker borrelen.

Enkele impressiefoto's voor Sportief op 't platteland

Programma voorbeeld Sportief op 't platteland

Hieronder staan voorbeeldprogramma's over hoe de dagindeling van dit groepsuitje bij Taribush er uit kan zien. Uiteraard kunnen de tijden en activiteiten naar eigen wens worden aangepast.

Sportief op 't platteland (halve dag)

  • 13:00 tot 13:30 - Ontvangst met koffie, thee en cake op de jachthut
  • 13:30 tot 14:45 - Start activiteiten, keus uit Kanovaren, tandemfiets, steppen en kompas orientatietocht
  • 14:45 tot 15:15 - Halverwege een hapje en drankje picknick tussen weilanden en natuur.
  • 15:15 tot 16:30 - Er wordt gewisseld van activiteit.
  • 16:30 tot 17:30 - Iedereen komt terug op de jachthut en wordt ontvangen met een nootje en een drankje. Liefhebber kan nog boogschieten of een spelletje doen.
  • 17:30 tot 20:00 - Biologische bos BBQ en gezellig naborrelen

Sportief op 't platteland (hele dag)

  • 09:30 tot 10:00 - Ontvangst met koffie, thee en cake op de jachthut
  • 10:00 tot 12:30 - Steppen en tandemfietsen, halverwege drankje en wisselen van activiteit.
  • 12:30 tot 13:30 - Heerlijke Taribush lunch
  • 13:30 tot 14:45 - Kompasorientatietocht en kanoen.
  • 14:45 tot 15:15 - Halverwege een hapje en drankje picknick tussen weilanden en natuur.
  • 15:15 tot 16:30 - Na drankje wissel van activiteiten.
  • 16:30 tot 17:09 - Iedereen komt terug op de jachthut en wordt ontvangen met een nootje en een drankje. Liefhebber kan nog boogschieten of een spelletje doen.
  • 17:30 tot 20:00 - Biologische bos BBQ en gezellig naborrelen

Eten

Standaard zit bij ieder arrangement van Taribush de bos BBQ in de zomer of het stamppot buffet in de winter. Bij de dagprogramma's zit standaard de Taribush Lunch. U kunt een andere keus maken m.b.t. het eten. Hieronder staan al onze barbecues, buffetten, lunches en toetjesbuffet, als u hierop klikt ziet u tevens de meerprijs per persoon.

Standaard BBQ bij de uitjes van Taribush in Drenthe.
voor de groepen vrouwen onder ons!
een luxe zeer uitgebreide BBQ
BBQ voor stoere kerels, voor het echte BBQ werk.
uitgebreid echt Hollands boeren buffet
uitgebreid Drents buffet met vlees, groente en nog veel meer
buffet met koude en warme italiaanse en pasta gerechten
Iets lekkers voor de kinderen
bourgondisch buffet met middeleeuwse gerechten
super de luxe en zeer uitgebreid buffet
buffet met groente, vlees, aardappelen, salades en brood
boerenkool, hutspot, zuurkool, divers vlees en extraatjes
heerlijke uitgebreide lunch
zo uitgebreid als u zelf wenst
als je goed je best doet heb je een heerlijke lunch
maak je eigen heerlijke ijs paradijs!

Variaties

Tijden en activiteiten zijn fleksibel

Ieder uitje bij Taribush kan zonder problemen worden aangepast aan uw wensen. De voorbeeld programma's met tijden en activiteiten zijn de programma's zoals de meeste mensen ze graag zien. Echter kunnen de tijden en activiteiten zonder problemen worden aangepast en aangevuld. Geef dit bij de aanvraag gewoon aan.

Personeelsuitje groepsindeling in de bossen van Drenthe.Overnachting en vervoer

  • Wij hebben een unieke locatie in het bos, waar in tenten kan worden overnacht door groepen tot 25 personen.
  • Er is de mogelijkheid om door Taribush een overnachting te laten regelen. Klik hier voor meer informatie over overnachtingen.
  • Wij kunnen vervoer van en naar Taribush regelen. Klik hier voor meer info.

Pimp je uitje:

We beschikken over allerlei activiteiten waarmee een uitje kan worden opgepimpt. Hieronder staan er een aantal beschreven.

  • Het is mogelijk om bij het ontvangst voor gebak te kiezen, de extra kosten hiervan bedragen 2,50 euro ex btw pp.
  • Stoelmassage, waarbij de groep gedurende een deel van het arrangement de mogelijkheid heeft een massage van een kwartier te krijgen.
  • Live muziek tijdens het uitje.
  • Na het eten bestaat de mogelijkheid tot een toetjesbuffet, dit kost 4,00 euro ex btw per persoon extra.
  • Keuze activiteiten bij Plus programma met tips erbij.

Groepsindeling

Bijna bij alle uitjes die we verzorgen wordt de groep onderverdeeld in groepjes. Wij verzorgen de groepsindeling altijd. Maar mocht je daar specifieke wensen over hebben laat het ons weten. Klik op groepsindeling maken tijdens uitje voor uitgebreide info.

Tijdens Uitje:

Tijdens de dag van het uitje zijn er altijd extra mogelijkheden waarmee we kostenloos het uitje nog beter en completer kunnen maken. Hieronder staan een aantal dingen die u op de dag van het groepsuitje aan de begeleider van Taribush kan vragen.

  • Vraag om een waterpijp, wij zetten deze dan klaar!
  • Wedstrijdje bierproeven, tijdens de barbecue.
  • Extra spel of spelletjes materialen.
  • Eigen muziek dat wordt afgedraaid.

Stoelmassage drenthe. Heerlijk na de inspanningen van het bedrijfsuitje.Wat te doen bij regen

Indien het op de dag van jullie uitje regent, kunnen we jullie uitje aanpassen. Taribush beschikt over veel activiteiten die ook binnen kunnen. Daarnaast hebben wij ook o.a. veel kunstenaars en artiesten in ons bestand staan, die wij kunnen bellen met de vraag of ze een workshop of demonstratie kunnen geven. Kortom, het maakt bij Taribush niet uit of het regent, want bij Taribush schijnt altijd de zon.

De prijs van dit groepsuitje

Sportief op 't platteland (halve dag)

  • Prijs per persoon(excl.): EUR 44,60
  • Prijs per persoon(incl.): EUR 49,55

Bovenstaande prijs geldt voor groepen vanaf 15 personen. Indien u met minder dan 15 personen komt, wordt de prijs per persoon ietsje hoger.

Sportief op 't platteland (hele dag)

  • Prijs per persoon(excl.): EUR 58,10
  • Prijs per persoon(incl.): EUR 64,64

Bovenstaande prijs geldt voor groepen vanaf 15 personen. Indien u met minder dan 15 personen komt, wordt de prijs per persoon ietsje hoger.

Offerte

Indien u geinteresseerd bent in het Sportief op 't platteland groepsuitje, vul dan hieronder uw gegevens in. Wij regelen vervolgens alles en u kunt zich alvast zorgeloos verheugen op het all in groepsuitje in de natuur van Drenthe. Wij heten u graag van harte welkom.

--
: